Органіка інжиніринг надає послуги в плані впровадження технологій очистки вод, концентрації технологічних середовищ за допомогою баромембранних методів фільтрації. Мікрофільтрація, ультрафільтрація, нанофільтрація та зворотній осмос - це види баромембраних процесів, при яких потік води або технологічного розчину під певним тиском продавлюється через мембрану. Завдяки цим властивостям, баромембранні технології широко застосовується в різних сферах промисловості: переробній, харчовій, медичній та інших.

Є питання?
Дзвоніть нам! Замовити послугу

Група баромембранного методу включає в себе:

Зворотний осмос (розміри пор 1-15 A, робочий тиск 0,5-8,0 МПа) застосовується для демінералізації води, затримує практично всі іони на 92-99%, а при двоступеневою системою і до 99,9%.

Нанофільтрація (розміри пор 10-70 A, робочий тиск 0,5-8,0 МПа) використовується для відділення барвників, пестицидів, гербіцидів, сахарози, деяких розчинених солей, органічних речовин, вірусів і ін.

Ультрафільтрація (розміри пор 30-1000 A, робочий тиск 0,2-1,0 МПа) застосовується для відділення деяких колоїдів (кремнію, наприклад), вірусів (в тому числі поліомієліту), вугільної сажі, поділу на фракції молока і ін.
Також широко застосовуються керамічні ультрафільтраційні мембрани CeraQ, які забезпечують високоякісну фільтрацію практично в будь-яких з середовищ: t ° C (0 - 100) і в будь-якому діапазоні pH середовища, таким чином виконуючи завдання і по очищенню вод і будь-яких інших рідин, разом з тим і їх концентрування. На даному етапі, впровадження нових технологічних прийомів керамофільтрації починають застосовувати в цукровій, патоковий (сиропної), етанольної промисловостях. А також в очищенні стоків переробної промисловості, як харчового так і інших напрямків.

Мікрофільтрація (розміри пор 500-20000 A, робочий тиск від 0,01 до 0,2 МПа) використовується для відділення деяких вірусів і бактерій, тонкодисперсних пігментів, пилу активованого вугілля, азбесту, барвників, поділу водо-масляних емульсій тощо Чим більші пори утворені в мембрані, тим зрозуміліший процес фільтрації через мембрану, тим більше він по фізичному змісту наближається до так званого механічного фільтрування.

Інші послуги
Чому обирають нас?
Єдиний в Україні КОМПЛЕКСНИЙ підхід до очистки будь-яких промислових стоків.
Вартість послуг економічно вигідна у порівнянні з вартістю аналогічних робіт, проведених конкурентами з Європи
Проведення попередніх досліджень та інжинірингу з власним пілотним устаткуванням.
15 років досвіду роботи в даних сферах.
Використання найновіших технологій на основі НЕбіологічних методів очистки.
Встановлення устаткування та інжинірингові рішення на максимально компактній території.